Witaj na MagazynDomowy.pl!

Wygraj wielofunkcyjne narzędzia Dremel!

Jesienno-zimowa aura nie zawsze skłania do wyjścia z domu, a czas spędzony w czterech ścianach to doskonała okazja do oddania się majsterkowaniu. Dlatego we współpracy z marką Dremel ogłaszamy wielkie święto kreatywności - konkurs "Zimowe inspiracje".

Wiecie już jakie cuda można wyczarować przy pomocy wielofunkcyjnych narzędzi Dremel (dla przypomnienia Radość tworzenia z narzędziami Dremel). Czas o takie niepowtarzalne zestawy powalczyć!

Bez względu na doświadczenie, każdy ma szansę wygrać wielofunkcyjny zestaw narzędzi do wykonywania nawet najbardziej precyzyjnych prac. Pragniemy nie tylko umożliwić rozwijanie pasji zapalonym majsterkowiczom, ale także zachęcić osoby dopiero marzące o rozpoczęciu takiej przygody do zrobienia pierwszego kroku. Dlatego przygotowaliśmy specjalną formułę konkursu, o której dowiecie się poniżej. Lecz najpierw przyjrzyjmy się nagrodom.

Co można wygrać?

Przygotowaliśmy dla Was dwie nagrody główne w postaci zestawów wielofunkcyjnych narzędzi do wykonania nawet najbardziej skomplikowanych prac dekoracyjnych, renowacyjnych i naprawczych.

Zwycięzca trybu dla początkujących otrzyma zestaw XMAS White Dremel 7700, zawierający:

 • Dremel 7700 Ni-Cd + ładowarka.
 • 5 szt Acc do grawerowania.
 • dodatkowo 15 szt Acc.
 • Matryce z wzornikami.
 • Praktyczną i estetyczną skrzynkę (marki Curver).

Wartość nagrody: 229 PLN

Na zwycięzcę trybu dla doświadczonych majsterkowiczów czeka zestaw XMAS Black Dremel 300-Series, zawierający:

 • Dremel 300 Series
 • Prowadnicę do cięcia.
 • Przystawkę do cięcia po linii i kole.
 • Wałek giętki.
 • Przystawka - uchwyt precyzyjny.
 • 45 szt Acc.
 • Skrzynkę narzędziową Stanley.

Wartość nagrody: 449 PLN

Dodatkowo, każdy z 20 uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu otrzyma Książkę Inspiracji Dremel z blisko 50 propozycjami na wykonanie różnego rodzaju prac.

Poradnik zawiera zarówno proste w wykonaniu prace, jak i zdecydowanie bardziej skomplikowane projekty.

Osoby z zacięciem artystycznym przyjrzą się z zainteresowaniem propozycjom talerzy dekoracyjnych, kieliszków czy ozdobnych albumów na zdjęcia będących jednocześnie ciekawym prezentem ślubnym. Z kolei osoby z zacięciem technicznym powinny zainteresować się projektami renowacji starych mebli ogrodowych czy drewnianych szaf.

„Książka Inspiracji” to także ciekawa propozycja dla Rodziców. Ręcznie robione ozdoby choinkowe, pacynki do teatrzyku domowego czy stworzenie karmnika dla ptaków z pewnością będzie fajnym pomysłem dla dzieci.

Wartość nagrody: 58,31 PLN

Na czym polega konkurs?

Konkurs składa się z trzech etapów oraz dwóch trybów - dla początkujących i zaawansowanych.

 • ETAP PIERWSZY obejmuje stworzenie krótkiego opisu:

a) zawierającego argumentację, dlaczego Uczestnik chciałby rozpocząć przygodę z majsterkowaniem – dla początkujących majsterkowiczów

b) historii doświadczeń z majsterkowaniem, zawierającego argumentację dlaczego Uczestnik pasjonuje się tym zajęciem - w przypadku doświadczonych majsterkowiczów

Opis nie powinien zawierać więcej niż 1000 znaków (bez spacji). Uczestnik jest zobowiązany umieścić wypowiedź na forum w wątku zatytułowanym „Konkurs z Dremel – Zimowe inspiracje” w nieprzekraczalnym terminie 18.11.2011.

Do etapu drugiego dopuszczonych zostanie 20 autorów najlepszych prac (po 10 z obydwu kategorii). Wyłonieni uczestnicy otrzymają od Współorganizatora konkursu Książki Inspiracji Dremel.

 • ETAP DRUGI obejmuje opracowanie krótkiej recenzji Książki Inspiracji Dremel (do 1000 słów) oraz:

a) Przesłanie deklaracji wykonania jednego z pomysłów zawartego w Książce Inspiracji Dremel z użyciem narzędzi Dremel – w przypadku początkujących majsterkowiczów.

b) Przygotowanie krótkiego opisu nowego pomysłu na wykorzystanie narzędzi Dremel, który nie został ujęty w Książce Inspiracji Dremel, wraz z przesłaniem deklaracji wykonania opisanego projektu – w przypadku doświadczonych majsterkowiczów.

Deklaracje należy umieszczać na forum w wątku konkursowym („Konkurs z Dremel – Zimowe inspiracje”) w okresie 28.11 - 05.12. Komisja konkursowa wybierze 2 najlepsze recenzje, po jednej z każdej z grup, a ich autorom zostaną przesłane nagrody główne - wielofunkcyjne zestawy narzędzi.

 • ETAP TRZECI obejmuje realizację:

a) Jednego z pomysłów, wskazanego w etapie drugim przez Uczestnika, zawartego w Książce Inspiracji Dremel z użyciem narzędzi z zestawu XMAS White Dremel 7700 – w przypadku początkujących majsterkowiczów

b) Nowego pomysłu, wskazanego w etapie drugim przez Uczestnika, z wykorzystaniem narzędzi z zestawu XMAS Black Dremel 300-Series, który nie został ujęty w Książce Inspiracji Dremel - w przypadku doświadczonych majsterkowiczów

Uczestnicy etapu trzeciego zobowiązują się do wykonania zgłoszonych prac w terminie od 12.12 do 02.01, a także do wykonania elektronicznej dokumentacji procesu realizacji pracy za pomocą dowolnych urządzeń rejestrujących obraz lub obraz z dźwiękiem oraz opisu tekstowego.

Komisja wyłoni jednego zwycięzcę, którego praca zostanie opublikowana na łamach portalu.

Każdy uczestnik konkursu zobowiązuje się do przeczytania szczegółowego regulaminu. Pamiętajcie, wypowiedzi konkursowe umieszczamy na forum w wątku „Konkurs z Dremel – Zimowe inspiracje”.

O marce Dremel

Marka Dremel powstała w 1932 roku. Założył ją A.J. Dremel, wynalazca pierwszego na świecie wielofunkcyjnego narzędzia. Dzisiaj zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem najwyższej jakości wysokoobrotowych narzędzi dla majsterkowiczów i hobbistów, którzy używają ich do przeprowadzenia różnych prac remontowych w domu i ogrodzie, konserwacji samochodów, prac stolarskich i modelarskich, a także do realizacji wielu kreatywnych pomysłów jak np. ręcznie robiona biżuteria czy zdobienie przedmiotów codziennego użytku. Główna linia produktów Dremel jest związana z wielofunkcyjnym, wysokoobrotowym narzędziem stanowiącym napęd dla ponad 150 akcesoriów i przystawek Dremel. Z biegiem lat marka Dremel wprowadziła także na rynek inne produkty ułatwiające pracę użytkownikom, jak np. pistolety do klejenia, narzędzia grawerskie, imadła czy palniki butanowe. Produkty Dremel ułatwiają majsterkowiczom wykonanie wszelkich precyzyjnych i skomplikowanych zadań, praktycznie w każdej dziedzinie. Dremel należy do Grupy Bosch, która ma przedstawicielstwa w około 50 krajach na całym świecie.

Dodaj komentarz
Zadaj pytanie

Pytania

Eksperci i użytkownicy czekają aby odpowiedzieć.

Newsletter

W każdy czwartek prześlemy na Twój adres email darmowe podsumowanie nowości na Magazyn Domowy.

Najpopularniejsze w Dom

Ostatnio na MagazynDomowy.pl